loader image

Nasze
kursy

Szkolenia z zakresu fizjoterapii, kardiologii i pulmonologii prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Jakość gwarantowana!

Czego chcesz się nauczyć?

W chwili obecnej dostępne są poniższe kursy. Pamiętaj jednak, że ich oferta jest stale uzupełniana. Jeśli masz jakieś pytania lub prośby, możesz skorzystaż z formularza kontaktowego na dole strony

Dlaczego my?

Z nami rozwiniesz umiejętności których potrzebujesz w pracy zdobędziesz umiejętności poszukiwane przez pracodawców.

Jeśli chcesz otworzyć kolejne furtki w swojej karierze zawodowej i rozwinąć się wybierz Nas!

Wykwalifikowani nauczyciele

Nasza kadra to specjaliści w swoich dziedzinach. Każdy z nauczycieli poza wykształceniem i kursami uzupełniającymi na codzień pracuje z pacjentami. Ich wiedza nie opiera się więc tylko na teorii, ale przede wszystkim na praktyce.

Wysoka skuteczność nauczania

Starannie opracowane kursy, prowadzone w sposób merytoryczny i ciekawy przez praktyków, gwarantują doskonałą przyswajalność wiedzy. W miłej i przyjaznej atmosferze!

Komfort nauczania

Nasze kursy są dopasowane do Ciebie i Twoich wymagań. U nas masz niepowtarzalną możliwość samodzielnie określić zagadnienia oraz czas, który chcesz przeznaczyć na ich poznanie. Sam tworzysz własny kurs skrojony pod Twoje potrzeby!

WIEDZA TO POTĘGA!

Żyjemy w czasach, w których ciągłe rozwijanie swoich umiejętności nie jest już mile widzianym dodatkiem do CV, ale koniecznością. Duża konkurencja na rynku pracy, szczególnie na wyższych bądź specjalistycznych stanowiskach powoduje, że każda dodatkowa umiejętność jest na wagę złota. Zmiany widzimy wszędzie, jednak branża medyczna jest w pewien sposób wyjątkowa. Tutaj dodatkowa wiedza nie wpływa na to, czy wyrobimy się z deadlinem i czy nasz manager będzie zadowolony. W każdej gałęzi medycyny doświadczenie i umiejętności decydują o skuteczności terapii naszego pacjetna. Decydują w sposób pośredni bądź bezpośredni o jego życiu i o tym, jak będzie dalej wyglądało.

Dlatego właśnie, kiedy chcemy poszerzać nasze kwalifikacje, powinniśmy mądrze wybrać naszych mentorów. Nasi nauczyciele to wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach, którym możesz zaufać w 100%.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i o naszej kadrze, zapraszamy do podstrony o nas.

Kontakt

Kontakt

Zadaj nam pytanie, nie możemy się doczekać aby Cię poznać!

15 + 11 =

FizjoKardio

Wrzeciono 8a/83
Warszawa

T: +48 501 864 814
M: fizjokardio@gmail.com