loader image

Kurs

Aktywność seksualna pacjentów z chorobami układu krążenia, oddechowego, pacjentów onkologicznych

Data:

14.09.2024

Miejsce:

Warszawa

Cena:

700 PLN

Prowadzący:

dr hab. n.k.f. E Smolis-Bąk

Specjalista rehabilitacji II stopnia, prowadząca szkolenia specjalizacyjne dla fizjoterapeutów, lekarzy i pielęgniarek oraz kursy dotyczące fizjoterapii kardiologiczno-oddechowej organizowane przez Krajową Izbą Fizjoterapeutów.

dr n med.i n o zdr. Anna Mierzyńska

dr n. med. i n. o zdr. Anna Mierzyńska - specjalista psychologii klinicznej, zawodowo związana z obszarem leczenia chorób przewlekłych, szczególnie schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Pracuje obecnie w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie (Kl. Kardiochirurgii oraz Kl. Kardiologii i Chorób Wewnętrznych).

Plan i opis kursu

Szczegółowy plan kursu i inne niezbędne informacje pojawią się niebawem

Certyfikat ukończenia kursu

Dlaczego my?

Z nami rozwiniesz umiejętności których potrzebujesz w pracy zdobędziesz umiejętności poszukiwane przez pracodawców.

Jeśli chcesz otworzyć kolejne furtki w swojej karierze zawodowej i rozwinąć się wybierz Nas!

Wykwalifikowani nauczyciele

Nasza kadra to specjaliści w swoich dziedzinach. Każdy z nauczycieli poza wykształceniem i kursami uzupełniającymi na codzień pracuje z pacjentami. Ich wiedza nie opiera się więc tylko na teorii, ale przede wszystkim na praktyce.

Wysoka skuteczność nauczania

Starannie opracowane kursy, prowadzone w sposób merytoryczny i ciekawy przez praktyków, gwarantują doskonałą przyswajalność wiedzy. W miłej i przyjaznej atmosferze!

Komfort nauczania

Nasze kursy są dopasowane do Ciebie i Twoich wymagań. U nas masz niepowtarzalną możliwość samodzielnie określić zagadnienia oraz czas, który chcesz przeznaczyć na ich poznanie. Sam tworzysz własny kurs skrojony pod Twoje potrzeby!

Zapisz się!

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zapisać się na wybrany kurs. Niezwłocznie odezwiemy się do Ciebie z potwierdzeniem rezerwacji oraz z dalszymi instrukcjami.